احمدی‌نژاد: جانا سخن از زبان ما می‌گویی

كاندیدای انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینكه اصلاح امور، مبارزه با فقر و فساد و پیشرفت كشور، بدون حضور مردم امكان پذیر نیست، گفت: فقط با اداره، دفتر و دستك، نمی‌توان كاری از پیش برد.

به گزارش خبرگزاری فارس در یزد، محمود احمدی‌نژاد در پایان دیدار مردمی خود در شهر یزد در جواب به سوالی در خصوص چگونگی مبارزه با فساد اقتصادی در كشور اظهار داشت: اصلاح امور، مبارزه با فقر و فساد و پیشرفت كشور، بدون حضور مردم، امكان پذیر نیست فقط با اداره، دفتر و دستك، نمی‌توان كاری از پیش برد.
وی با بیان اینكه برای مبارزه با فساد اقتصادی باید جهت‌گیری‌ها عوض شود، افزود: بعضی مدیران اقتصادی وقتی می‌خواهند چیزی را گران كنند اول در بازار، نایاب می‌شود، سپس به رسانه‌ها می‌كشانند و آنگاه مسئولان موضوع تكذیب نموده و بعد هم ملت می‌فهمد قرار است گران شود.
وی در پاسخ به سوالی كه اگر رییس جمهور شوید عملكردتان با افراد وابسته و افراطی چپی چگونه است؟ اظهار داشت: ملاك كارمان بر این اساس است كه هر كس می‌خواهد خدمت كند با كمال میل می‌پذیریمش، اما اگر كسی برای خودش و بستگانش كار كند حق ندارد در مجموعه حضور داشته باشد.
كاندیدای احتمالی انتخابات افزود: معیار ویژگی های فردی است و یك عمل خلاف هر چند كوچك باشد در نظام اسلامی خلاف است.
احمدی نژاد افزود: 15 سال است كه زندگی لذت جوی افراطی در كشور ترویج داده می‌شود و این در حالی است كه مردم ایران اساساً بسیار اجتماعی و غمخوار یكدیگرند.
وی با بیان اینكه مروجان فرهنگ و اقتصاد لیبرال برای اثبات خودشان به تخریب نیروهای انقلاب روی آورده‌اند، افزود: آنها هیچ حرف و سخن تازه ای برای مردم ندارند و حرفهایشان همیشه از موضع كبر و خودخواهی است. آنها مسبب بسیاری از شایعات و حتی مسائلی هستند كه در جبهه نیروهای انقلاب ایجاد می‌شود.
احمدی نژاد در جواب به سوالی مبنی بر اینكه جامعه مدرسین و جامعه روحانیت كه حضرت امام خمینی (ره) فرمودند پشت به آنان نكنید اگر نظرشان غیر از جنابعالی باشد ما از شما حمایت نخواهیم كرد، پاسخ گفت: جانا سخن از زبان ما می گویی.
/ 1 نظر / 15 بازدید